Yerinde Halı Yıkama

Yerinde Halı Yıkama Star Halı yıkama Firmamız Batman tüm bölgelerinde yerinde halı temizleme hizmeti vermektedir. Verilen zamanda Star halı yıkma firmamızı arayan müşterilerimize ulaşmak için randevu alınız.

Otel , İşyeri , Ofis ve evde halı yıkama için bizi tercih ediniz.

Halı temizlemenin ne olduğu sorusuna cevap verelim. Ofislerde yerinde halı yıkama, kamu şirketleri, halı yıkama şirketleri tarafından taşınmayan halıları yıkamak. Daha zor olan halı temizleme işlemi duvardan duvara halıdır. Halıları yerinde yıkayabilmek için halı temizliğinde deneyimli ekibimiz olmalıdır.

İşyeri ortamlarında halı temizleme işlemleri belirlenen saatlerde sona ermelidir.

Birçok insanın bulunduğu bu ortamlarda hijyenik ortam hızla sağlanır. Yerinde halı temizliği için, temizlik malzemeleri, deterjanlar ve makineler özel olmalıdır. Birçok şirket tarafından gerçekleştirilen yerinde halı temizleme hizmetleri, şirketlere göre kaliteye göre değişmektedir. Bu hizmetler, kaliteye bağlı olarak ücretlere göre de değişir. Müşterilerimize en iyi kaliteyi sunuyoruz.

Servis numaramızı arayarak ölçüleri vererek halı temizleme ücretlerimiz hakkında bilgi alabilirsiniz. Batmanın hangi Mahalle ve ilçesinde olursanız olun, size kesintisiz hizmet veriyoruz. Yerinde halı yıkarken, ilk önce döşenmiş halı türü belirlenir ve halı türüne göre temizlik malzemeleri seçilir. Daha sonra halı yüzeyindeki toz ve döküntüler, en iyi teknolojilerden biri olan yüksek emiş gücüne sahip makinelerimizle temizlenir. Halı tipine göre seçilen deterjanlar ile halı tipine uygun fırçalar seçilir ve halılar fırçalanır.

Halılarda kalıcı lekeler varsa

Bu lekeleri çıkarmak için özel leke çıkarıcı kimyasallar kullanılır. Bu adımlardan sonra halıya temiz su verilir. Su ile temizledikten sonra halılar durulanır. Durulama işleminden sonra halılar yüksek emiş gücüne sahip makinelerimizle vakumlanır. Vakum sayesinde halılardaki bakteri ve mikroplar vakum makinesinin izine hapsolur.

Star Halı Yıkama Fabrikası Sorunlarınıza Kesin Çözüm Sağlar.