Halı yıkama öncesi , sonrası

Temiz Halıların Avantajları kısa bir şekilde bilgilendirmek istedik. Halılar evde olmasa olmazlardandır. Kasvetli bir odaya anında sıcaklık getirebilirler ve tasarıma bağlı olarak, oturma odasında veya yerleştirildiği herhangi bir yerde bir odak noktası olabilirler.

Temiz Halılar ve Sağlıklı Yaşam

Halı Temizleme sadece halıların daha temiz görünmesini sağlamak değildir. Halılar yıkandığında daha hijyenik hale gelir ve sağlığınız için olumludur.Halılarınız 1 yıl boyunca çok fazla bakteri ve mikrop içerir, bu nedenle temiz halılar daha sağlıklı bir yaşam içindir.

  Halılarınızın düzenli olarak temizlenmesi ve bakımının yapılması önemlidir. Çünkü halınızın durumu evin iç mekan hava kalitesini etkileyebilir.

  Halının çok fazla yaya trafiği varsa, halının üzerine gidecek çok fazla kir ve bakteri olma şansı vardır. Düzenli olarak vakumlama ve temizleme bunları azaltabilirken, yine de halı liflerinde sıkışacak bazı şeyler olabilir. Bu kir ve bakteriler, ailenizdeki herkese zarar verebilecek alerji ve bakterileri beraberinde getirir.

Halınızı derinlemesine temizlemeyi deneyebilirsiniz, ancak halı temizliğini profesyonellere bırakmak daha iyidir.

Evlerimizde kullandığımız halılar işyerlerinde kullanılan halılar kadar kullanıma maruz kalmasa da, alerjiniz varsa her 6 ayda bir yıkamanız gerekebilir. Bununla birlikte, genel olarak, ev halıları yılda en az bir kez düzenli olarak yıkanmalıdır.

Temiz Halıların Avantajları , Kirli halı ve temiz halı arasındaki fark anlattık Star halı yıkama fabrikası 7/24 hizmet vermektedir.

Bizi Tercih ettiğiniz için teşekkürler BATMAN

İletişim

  • YETKİLİ KİŞİ: M.Emin Değirmenci
  • ADRES: Gap mahallesi 2510 sokak no :20
  • TELEFON: 05383712872
  • GSM: 05537678172