Stor ve zebra Perde Yıkama

Stor ve zebra Perde Yıkama Ev ve iş yerlerinizdeki stor perdeler ve zebra perdeler firmamızdaki en son sistem makineleri ile yıkanmaktadır. Bu perdelerin temizlenmesi ,stor perdelerin ve zebra perde yıkamaların temizlenmesi son derece zordur

Bu sayede artık zor değil. Firmamızdaki perde yıkama ekiplerimiz siz değerli müşterilerimize en iyi şekilde hizmet vermektedir. Batman ve tüm ilçelere ücretsiz servis hizmeti

Stor ve zebra Perde Yıkama aşamalarımız dikkatle bu aşamalardan geçirilir;

MÜŞTERİ BİLGİLERİ VE RANDEVU

Son derece zor ve temizlemeye duyarlı panjurların, zebra perdelerin, katlanmış perdelerin, kalın perdelerin ve panjurların temizlenmesi firmamız tarafından en son sistem makinelerinde özenle yıkanmaktadır. Bu aşamada perde temizliği yapmadan önce Star halı yıkama batman merkezindeki ve şubelerimizdeki arkadaşlarımızdan detaylı bilgi almalısınız. Yıkanmaya karar verdiyseniz, müşteri temsilcilerimizle iletişime geçmeli ve randevu almalısınız.

PERDE SÖKME SÜRECİ

Perdeleri yıkayıp randevu almaya karar verdikten sonra, perde yıkama ekiplerimiz evinize, işyerinize ve ofislerinize gelir ve perdelerinizi dikkatlice alır ve kırmadan ve dökmeden dikkatlice fabrikamıza götürür.

Stor Perde Yıkama Süreci

Fabrikamıza gelen perdeler türlerine göre ayrılır ve tek tek numaralandırılır. Daha sonra kumaşlar ekrandaki mekanizmadan tek tek ayrılır. Ayırma işlemi tamamlandıktan sonra, son sistem ultrasonik makinelerde yıkanır. Yıkama sırasında perdeleriniz zarar görmez. Önemli bir not olarak, perdelerin mekanizmaları da dikkatlice yıkanır ve temizlenir.

Stor Perde ÇALIŞMA SÜRECİ

Yıkama işleminden sonra, perdeler bol su ile ayrı ayrı durulanır. Durulama işlemi sırasında perdeler bir süre temiz suda tutulur, özellikle kirli suyun arıtılması için.

Stor Perde Havalandırma ve Kurutma işlemi

Durulama işlemi tamamlandıktan sonra perdeler özel inşaat mekanizmalarına açılır ve kurutulur. Bu aşamada bunu bir not olarak belirtmek isteriz. stor perdeler ve zebra perdeler herhangi bir şekilde sıkma işlemine maruz kalmazlar, çünkü kumaşlar buruşma sırasında kırışma nedeniyle çok özeldir ve kesinlikle bu kumaşları ütülemezler. Durmadan çıkan perdeler kendi durumlarına bırakılır ve doğal olarak kuruma ilk günle aynıdır.

Stor perde kalite kontrol

Kurutma işlemi tamamlandıktan sonra perde tekrar monte edilmek üzere düz bir standa hazırlanır. Montaj sırasında zaten bildiğiniz bir arıza ve kırılma varsa, perde yapımızdaki yedek parçalarla değiştirilir ve ilk güne geri döndürülerek paketlenir.

Stor Perde Yıkama TESLİMAT VE KURULUM

Perdeler yıkandıktan ve hazırlandıktan sonra, değerli müşterilerimiz perdelerin uygun zamanda teslim edilmesi ve montajı için tek tek aranacaktır. Takımlarımız perdeyi kurmak için evinize, ofisinize ve iş yerlerinize kendi elleriyle gelir.

STAR PERDE TEMİZLİK HİZMETLERİNİ SEÇTİĞİNİZ İÇİN TEŞEKKÜRLER ….

İletişim

  • YETKİLİ KİŞİ: M.Emin Değirmenci
  • ADRES: Gap mahallesi 2510 sokak no :20 batman
  • TELEFON: 05383712872
  • GSM: 05537678172